Skrzyżowanie Szamarzewskiego / Kraszewskiego już otwarte!

Jest nam niezmiernie miło przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców Jeżyc i Poznania, którzy ostatnimi czasy byli zmęczeni wszechobecnymi remontami. Zgodnie z przewidywaniami, a nawet przed czasem, inwestor Ref Eastern Opportunities Sp. z o.o. budujący kompleks Zajezdnia Poznań, 15 września oddaje do użytku skrzyżowanie ulic Szamarzewskiego i Kraszewskiego. 

Udrożnienie tego skrzyżowania sprawia, że część ruchu, która przez ostatnie 
2 miesiące koncentrowała się na ul. Wawrzyniaka przekierowana zostanie na ul. Szamarzewskiego i Kraszewskiego. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Jeżyc ułatwi to codzienne poruszanie się po drogach.

Remont ulicy Kraszewskiego/Sienkiewicza/Zwierzynieckiej finansowany w całości przez inwestora Zajezdni Poznań rozpoczął się 15 lipca 2016 roku i jest podzielony na etapy. W pierwotnych założeniach etap I, który właśnie się zakończył, miał trwać ok. 2-2,5 miesiąca. W chwili obecnej wchodzimy w II fazę remontu, która potrwa ok. 2,5 miesiąca. W tym czasie zamknięta będzie ul. Kraszewskiego na odcinku Sienkiewicza – Zwierzyniecka, przy czym wciąż możliwy będzie dojazd od strony ul. Bukowskiej do ul. Jackowskiego, przy której znajduje się Starostwo Powiatowe. 

Recent Photos