Jarmark Świąteczny - 3 grudnia na Rynku Jeżyckim

Zajezdnia Poznań jako partner wydarzenia  zaprasza wszystkich na Jarmark Świąteczny. Już w najbliższą niedzielę, pomiędzy godziną 12.00 a 18.00, Rynek Jeżycki zmieni się w niezwykłe miejsce. 

Tradycyjne jeżyckie stargany zmienią się w tym czasie nie do poznania. Świąteczne kolory i dekoracje zapanują nad Rynkiem Jeżyckim. Wystawcy, którzy na co dzień prowadzą swoje kawiarnie, restauracje i sklepy na Jeżycach zaoferują wszystko, co mają najlepszego. Odwiedzający Jarmark dostaną gotowe pomysły na nietuzinkowe prezenty; min. biżuterię, dodatki, ozdoby świąteczne, torby, odzież.  Zapach specjalnie na tę okoliczność przygotowanych świątecznych dań i pieników oraz tradycyjnego grzańca unosił się będzie nad Jeżycami.  Nie zabraknie świątecznej muzyki, można będzie zadbać o swoją urodę i wygląd - szczególnie kobiety znajdą tutaj kosmetyki i modowe ciekawostki. . 

Dla najmłodszych przygotowane są warsztaty; dzieci będą mogły wykonać min. łańcuch na choinkę, wziąć udział w warsztatach z robienia wianków czy ozdabiania pierników. Każdy będzie mógł zrobić sobie świąteczne zdjęcia - możliwości będzie kilka, jednak jakie dokładnie - pozostanie niespodzianką do niedzieli.

Do zobaczenia!

Recent Photos