Wykończenie pod klucz w czterech krokach

Kupując mieszkanie w inwestycji Zajezdnia Poznań, masz gwarancję, iż zamieszkasz w najprężniej rozwijającej się i wygodnej dzielnicy miasta. 

Decydując się zaś na opcję wykończenia pod klucz zyskasz komfort i oszczędność - czasu oraz pieniędzy.

Deweloper REF Eastern Opportunities zadbał o kompleksową obsługę klientów, która obejmuje szeroki zakres prac, wykonywanych przy wykorzystaniu maksymalnie dobrych jakościowo materiałów.

I etap wykończenia lokalu pod klucz, obejmuje przygotowanie uproszczonego projektu architektonicznego z rekomendacją z zakresu materiałów oraz kosztorysem.

Etap II to podpisanie umowy (z 24 miesięczną gwarancją na prace oraz odpowiednimi gwarancjami na materiały, oferowanymi przez producentów).

III etap to realizacja prac, nad której poprawnością czuwa dedykowany koordynator. Klienci mogą na każdym etapie, monitorować ich postęp.

IV etap obejmuje odbiór mieszkania, oparty na protokole, w którym wpisuje się ewentualne uwagi. Po pełnym zaakceptowaniu efektu wykończenia, finalizowany jest odbiór i już można się wprowadzać do gotowego lokum.

Takie rozwiązanie to doskonała okazja, by uniknąć wielu stresujących sytuacji, związanych z poszukiwaniem i nadzorowaniem poszczególnych ekip czy transportu elementów wyposażenia.

Ponadto atrakcyjne ceny materiałów, jakie ma do zaproponowania deweloper, znacząco wpłyną na koszt wykończenia nieruchomości.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaplanuj swoją przyszłość w niebanalnej Zajezdni Poznań

 

Źródło: DOPOZNANIA.PL

 

   

  

 

Recent Photos